BEZPŁATNA WYSYŁKA STANDARDOWA NA ZAMÓWIENIA PONAD € 70!
Str. główna | Zaloguj się | Utwórz Konto | 0 Produkt - €0.00
www.restauracja-akwarium.pl
 
Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Dziękuję za twoje zaufanie. Serdecznie życzymy udanych zakupów, dlatego szanujemy Twoją prywatność i chcemy chronić Twoje dane osobowe.
Twoje informacje o prywatności
Cenimy Twoje informacje o prywatności, więc Twoje informacje o prywatności będą chronione; Nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby chronić Twoją prywatność podczas dokonywania zakupów online. Rejestrując konto sunglasseshutoutlet.net, użytkownicy dostarczają osobiste informacje rejestracyjne. W ramach procesu zamawiania zbieramy tylko następujące podstawowe informacje o kliencie: imię i nazwisko, wysyłka / rozliczenie, adres e-mail, numer telefonu i informacje o karcie kredytowej / debetowej. Informacje kontaktowe są używane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą w razie potrzeby. Informacje, które nam przekazujesz, nie są przekazywane ani sprzedawane żadnym podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem firmy dostarczającej Twoje zamówienie. Udostępniamy tylko Twój adres wysyłki i numer telefonu firmie przewozowej. Informacje, które zbieramy od Ciebie, służą wyłącznie do przetwarzania i wysyłania zamówienia. Twój adres e-mail jest używany tylko do dostarczenia potwierdzenia zamówienia i numeru śledzenia. Twój numer telefonu służy do kontaktowania się z Tobą w przypadku problemów z realizacją lub dostarczeniem zamówienia. Informacje o karcie kredytowej służą wyłącznie do potwierdzenia, czy adres rozliczeniowy jest taki sam jak adres wysyłki.
Pliki cookie
Pliki cookie to alfanumeryczne pliki tekstowe identyfikatora, które przenosimy na dysk twardy komputera za pośrednictwem przeglądarki internetowej, aby umożliwić naszym systemom rozpoznawanie przeglądarki i udostępnianie funkcji, takich jak przechowywanie elementów w koszyku między wizytami.
Informacje automatyczne
Ze względów bezpieczeństwa sunglasseshutoutlet.net czasami zbiera i analizuje adres protokołu internetowego (IP) wykorzystywany do połączenia komputera z Internetem i na naszej stronie internetowej. Ma to na celu ochronę użytkownika w celach śledzenia w niefortunnym przypadku, gdy ktoś uzyska dostęp do informacji osobistych lub finansowych i otworzy konto lub dokona zakupów pod własnym nazwiskiem.
Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytanie
Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub komentarze na temat naszej polityki prywatności, prosimy o e-mail. Szanujemy Twoją prywatność, a my nie udostępniamy i nie będziemy dobrowolnie udostępniać informacji, które przekazujesz nam zewnętrznym firmom lub organizacjom. Mamy dobro w sercu i wierzymy, że docenisz nasze przekonanie o bezpieczeństwie. To jest nasze zobowiązanie.
Powrót